CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Wall Street Efsanesi: Bitcoin’in Yılı! Çokça Havai Fişek Görmeye Hazır Olun

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, 2020’nin dezavantajlı fiyat hareketine rağmen Bitcoin (BTC)’in yılı olabileceğini tahmin ediyor.

Mike Novogratz Bitcoin’de daha
fazla havai fişek bekliyor!

Şüpheciler, Bitcoin‘in 2017’de zirve yaptıktan sonra geçmiş ihtişamını canlandıramayacağına inanırken, Galaxy Digital’in CEO’su Mike Novogratz Bitcoin’in 2020’de ilgi odağı olması gerektiğine inanıyor.  Yeni tweet’inde eski Goldman Sachs yöneticisi, lider kripto para biriminin makro fonda parlayabileceğini açıklıyor. İki hafta içinde, Bitcoin kesinlikle çılgın bir fiyat dalgalanmasına tanık oldu: Yaklaşık bir hafta boyunca %50’lik bir çöküşten sonra fiyatının yaklaşık yüzde 80’ini kurtarmaya kadar gelen döngü…

Şu an itibariyle, boğalar ve ayılar başka bir belirleyici hamle için savaşmaya devam ediyor ve BTC 6.000 dolar seviyesinin biraz altında alınıp satılıyor.  Mike Novogratz’ın BTC’nin önümüzdeki iki ay içinde sakinleşmesini beklemediğini belirtmek gerekiyor. Daha fazla oynaklık, halving’in eşiğinde olan BTC için tam anlamıyla mantıklı görünüyor. 

Milyarder yatırımcı: Önümüzdeki iki ay içinde Bitcoin’in sakinleşmesini
beklemeyin!

Kriptokoin tarafından daha önce bildirildiği üzere, Mike Novogratz son fiyat çöküşünün ardından Bitcoin’e olan güvenin buharlaştığını belirtti. Bu aynı zamanda hemen hemen her varlık sınıfı için de geçerli, çünkü geleneksel olarak bir güvenli liman varlığı kabul edilen altın’da, 9 Mart’ta zirvesinden yaklaşık yüzde 15 oranında çöktü. Coronavirüs kaynaklı likidite sıkışıklığı sırasında, ABD doları tek kral varlık gibi görünüyor, ancak bu devam eden kriz sırasında değişebilir. 

Wall Street Efsanesi: Bitcoin’in Yılı! Çokça Havai Fişek Görmeye Hazır Olun 3

ABD Federal Rezervi, İngiltere Bankası ve diğer merkez bankaları, Bitcoin’in yüzde 50’lik arz kesintisinin eşiğinde inanılmaz miktarda para basıyor. Bu nedenle uzmanlara göre halkın Bitcoin’in gerçek potansiyelini görme zamanı geldi. Ünlü analist Michael van de Poppe, 2020’lerle Bitcoin’in on yılının başladığını tahmin ediyor. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “İşte Bitcoin, Ripple, Ethereum ve Altcoin’leri Yeni Zirvelere Fırlatacak Gelişmeler!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

20 Aralık 2019: Kripto para piyasalarında son durum

Coin Ajans

Bitcoin engelleri yıkarak ilerliyor!! TAKİP ET

Coinajans.com

Dünyaca Ünlü Trader, Bitcoin, Ethereum ve 4 Altcoin’in Göreceği Seviyeleri Açıkladı!

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası