CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Warren Buffett Piyasadaki Tüm Bitcoin’leri Alabilir Mi?

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Ünlü milyarder yatırımcı Warren Buffett, Bitcoin’in tüm dolaşımdaki tedarikini satın alabilir mi? Binance CEO’su cevaplıyor…

Binance CEO’su: Warren Buffett, Bitcoin’in küçük bir kısmını alabilir!

Berkshire Hathaway CEO’su ve dünyanın en zengin dördüncü kişisi olan Warren Buffett, şu anda 137 milyar dolarlık bir nakit yığını üzerinde oturuyor. Bu da kimilerine göre, ünlü milyarderin Bitcoin‘in tüm dolaşımdaki arzını azaltabileceği anlamına geliyor. Binance CEO’su Changpend Zhao, Warren Buffett’in Bitcoin’in tamamını satın almaya karar vermesi durumunda başarılı olamayacağını söylüyor.     

Sonuç olarak Changpend Zhao 89 yaşındaki milyarderin, Bitcoin’lerin sadece küçük bir kısmına sahip olabileceğini ve çok yüksek bir fiyatla onları satın alabileceğini vurguluyor. Varlıklarının değerinin 2,6 milyar dolar olduğu tahmin edilen Changpend Zhao, sadece çok küçük bir fiat tutarının olduğunu iddia ediyor ve kripto varlıklarını satmayı planlamıyor. 

Efsanevi yatırımcı: Bitcoin’in bir değeri yok!

Tabii ki Warren Buffett’in nakit para biriktirmesi, Bitcoin’e girmeyi planladığı anlamına gelmiyor. Efsanevi yatırımcı bir zamanlar kripto para birimini “fare zehiri” olarak adlandırdı. 2020 CNBC röportajı sırasında ünlü yatırımcı bir kez daha “Bitcoin’in değeri yok” diyerek kripto parayı sert eleştirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Ripple Kâhini Çıldırdı: XRP 25 Doları ve Bitcoin 20.000 Doları Kıracak!

Jeff Bezos Bitcoin galaksisinin tamamını satın almak isterse ne olur?

Goldman Sachs 2021 Altın Fiyat Beklentisini Açıkladı

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası