CoinAjans.com
Altcoin

WazirX WZR Coin ilk arzını Binance borsası üzerinden gerçekleştirecek

WazirX WZR Coin ilk arzını Binance borsası üzerinden gerçekleştirecek 1
fairspin_banner

2020’nin ilk coin arzı WazirX WZR Coin ilk arzını Binance borsası üzerinden gerçekleştirecek. WazirX coin satın almak için öncesinde Binance borsası hesaplarında belli bir süre BNB hodl etmek gerekiyor.


WazirX WZR Coin ilk arzını gerçekleştiriyor

WazirX ilk arzını önümüzdeki ay (03 Şubat 2020) Binance borsası üzerinden gerçekleştirecek. WazirX (WXR) coin arzı için ayrıntılı bilgiler şu şekilde:

WazirX coinlerini Binance borsasından satın almak için yatırımcıların ilk önce ön bir çekilişe katılmaları gerekiyor. WazirX alımında bulunabilecek yatırımcılar, Binance borsasında 4 Ocak 2020 ile 3 Şubat 2020 arasında belli bir miktar Binance Coin (BNB) hodl edenler arasından seçilecek. Arzı gerçekleşecek olan WazirX’in toplam arzı 1,000,000,000 adet. Bu miktarın yüzde 10’u yani 100 milyon adedi Binance üzerinden piyasaya sürülüyor. WazirX, balina alımları ve manipülasyonun önüne geçmek için ilk satışta belli kısıtlar getiriyor. Örneğin her Binance hesabı sahibi maksimum 200 dolarlık WZR Coin satın alabilecek.

Lütfen Bkz: Neo coin nedir? Yatırımda bulunmalı mıyım?

WZR ilk coin arzı için önemli istatistikleri aşağıda görüyoruz:

Toplam WazirX arzı: 1 milyar adet.

Piyasaya sürülmesi planlanan WazirX miktarı: 100 milyon adet

Satış fiyatı: 1 WZR = 0,2 USD

Maksimum alım miktarı: 10,000 WZR (200 USD).

WazirX coin alımı için 4 Ocak 2020’de başlayan Binance Coin hodl süreci fiyatlara kısmen de olsa olumlu yansımış durumda. BNB, 4 Ocak tarihinde 13,8 dolar üzerinden işlem görüyorken yazının kaleme alındığı saatte 17,44 dolardan işlem görüyor. Binance Coin’deki değer artışında son hafta kripto para piyasalarındaki hareketliliğinde etkisi ihmal edilemez. Aşağıdaki grafikte BNB’deki son aylık fiyat değişimini görüyoruz.

wzr coin WazirX WZR Coin ilk arzını Binance borsası üzerinden gerçekleştirecekLütfen Bkz: Tron TRX nedir? Tron satın almalı mıyım?

Kaynak

İlgili Haberler

“Boğa Sinyalleri Geldi” Diyen Analist Ripple, Ethereum ve Litecoin’in Göreceği Seviyeleri Belirledi

Coin Ajans

Dogecoin destek bölgesi yeni bir piyasa döngüsü için katalizör olabilir

Coin Ajans

Bu Ponzi Dolandırıcılığı Şimdi En Çok ETH’ye Sahip Olan İlk 10 Hesap İçerisinde

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası