CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

Weiss Ratings’in BTC fiyat tahminine göre 6 BTC sahibi milyoner oluyor TAKİP ET

Ethereum haberleri coinajans.com.jpg
huobi_koinmedya

Weiss Ratings’in BTC fiyat tahminine göre 6 BTC sahibi milyoner oluyor. Şirkete göre, Bitcoin altının güvenli liman varlık piyasasının bir kısmını ele geçirecek. Sonuçta da 180,000 dolardan işlem görecek.


6 BTC sahibi milyoner – Weiss Ratings’in Bitcoin fiyat tahmini

ABD merkezli yatırım veri şirketi Weiss Ratings, Bitcoin ile ilgili fiyat tahminini ve yorumunu açıkladı. Şirketin yeni lider kripto para BTC değerlendirmesinde, finansal dünyanın Bitcoin’in güvenli liman varlık potansiyeli konusunda daha yeni uyanmaya başladığı görüşü yer alıyor. Weiss Ratings, Grayscale Bitcoin Trust’ın hisselerine olan talebin artmasına dikkat çekiyor. Ona göre bu durum kurumsal ilgide yükselişin bir işareti.

Weiss Ratings raporunda şöyle deniliyor: “2019’un üçüncü çeyreği ile 2020’nin birinci çeyreği arasında, GBTC yatırımı iki katına çıktı. 388.9 milyon dolardan 818.5 milyon dolara.”

Weiss ayrıca milyarder ve koruma fonu yöneticisi Paul Tudor Jones’un da Bitcoin vadelileri piyasasına girmesini değerlendirdi. Şirkete göre bu kripto piyasasına kurumsal yatırımcıların artan olanda ilgi göstermesine işaret ediyor.

koinmedya_brave

İlgili – Bitcoin kaç dolara kadar yükselebilir? 20 bin, 100 bin, 200 bin, 1 milyon dolar?

Weiss Ratings, BTC’yi “en çok kazanç sağlama potansiyeli olan güvenli liman bir varlık” olarak adlandırıyor. Tam da merkez bankalarının para basmaya devam ettiği bir ortamda bunu söylüyor.

 6 BTC sahibi milyoner oluyor.

Ancak büyük yatırımcıların oyuna katılması buzdağının sadece görünen kısmı.

koinmedya_brave

Weiss Ratings’e göre Bitcoin güvenlik, taşınabilirlik ve kullanım açısından altından daha iyi. Ayrıca bir kere yatırımcılar Bitcoin’in güvenli liman varlık olarak da Bitcoin’den üstün olduğunu anladığında yatırımcı akını başlayacak.

Weiss Ratings şöyle diyor: “Eğer Bitcoin altının güvenli liman yatırımlarının sadece üçte birini ele geçirirse, o zaman mevcut fiyatından yaklaşık olarak 20 kat artarak 180,000 dolardan işlem görecek.”

İlgili – Bitcoin Rehberi: Bitcoin Nedir? BTC nasıl üretilir? BTC nereden ve nasıl satın alınır? Bedava Bitcoin nasıl kazanılır?

Firma otuz yılı aşkın bir süredir tüketiciler ve işletmeler için finansal pazar araştırması ve analizi sağlıyor. İlk kripto sıralamasını da 2018 yılının Ocak ayında yayımlamıştı.

Bu arada Coin Market Cap’in verilerine göre 1 Bitcoin 9,338 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Güncel Bitcoin (BTC) Teknik Analizi: BTC dolar paritesi ve canlı fiyat grafiği TAKİP ET

Güncel WazirX WRX coin rehberi: WazirX coin yorum – haber ve fiyat tahmini TAKİP ET

Bitcoin madencilik gücü patlama yaptıysa sırada BTC fiyatı var diyebilir miyiz? TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası