CoinAjans.com
Cardano Haberleri

Weiss Rating’ten Cardano ve Algorand projelerine övgü

cardano haberleri coinajans
fairspin_koinmedya

Kripto para derecelendirme şirketi Weiss Rating’den Cardano ve Algorand kripto paralarına övgüler. Weiss Rating, Algorand’ı Ethereum’dan daha başarılı görüyor.


Cardano ve Algorand Weiss Rating’in gündeminde

Cardano (ADA) ve Algorand (ALGO), kripto para derecelendirme kuruluşu Weiss Rating’den bir dizi övgü aldı. Weiss Rating’e göre Cardano blockchain tabanlı bir çok probleme çözüm getiriyor. Algorand kapasitesi ise Ethereum’a kıyaslanarak Weiss Rating’den takdir topluyor. Weiss Rating, Algorant’ı Ethereum blockchain ağına kıyasla çok hızlı buluyor. Aşağıda Weiss Rating’in konu ile alakalı attığı tweet’i görüyoruz.

Cardano, CoinMarketCap sıralamasına göre Stellar ve Tron ile başa baş mücadele ediyor. Bu iki kripto paranın ardından 12’inci sırada. Cardano, Ekim ayı sonunda güncellemiş olduğu Daedalus isimli cüzdanı ile yatırımcılarının beğenisini topladı. Yatırımcılardan gelen geri dönüşümler sayesinde ADA, Daedalus’u daha kullanışlı hale getirdi. ADA, yazının  kaleme alındığı saatte 4,37 cent’ten işlem görüyor. Aşağıdaki grafikte ADA fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

Lütfen Bkz: ADA coin tahmini – Cardano almalı mıyım?

Cardano kripto parasından sonra Weiss takdirini toplayan diğer kripto para ise Algorand. CoinMarketCap’te 49’uncu sırada listeleniyor. ALGO, 28,3 cent’ten işlem görüyor. ALGO, son zamanlarda yıldızı parlayan kripto paralardan ve Binance.us’da listelenen 22 kripto paradan birisi. CoinMarketCap’te ilk 50’de bulunan birçok kripto para BinanceUS’da listelenemezken ALGO listeleniyor. Aşağıdaki grafikte Eylül ayından sonra Algo fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

Lütfen Bkz: Algo coin nedir? 2019-2020 Algorand fiyat tahmini

Kaynak

İlgili Haberler

Kripto dünyasında bir ilk! Mastercard ile kripto para harcama dönemi başladı TAKİP ET

Eski Coinbase CTO’sundan ilginç açıklama: Kripto para düzenlemeleri gerekli olan bir kötülüktür TAKİP ET

Kripto Para Piyasasında Bollinger Bantları Nasıl Kullanılır? TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası