CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Willy Woo: Bitcoin’de Her Şey, Yeni Bir Ralliyi Gösteriyor

kripto para haber coinajans

Kripto para sektörünün önde gelen isimlerinden birisi olan Willy Woo, Bitcoin’deki son durum ile ilgili olarak bir araştırma yaptı ve Bitcoin fiyatının bundan sonra yeni bir ralliye başlayacağını söyledi.

Bitcoin ağındaki işlem hacminin artış göstermesinin de, bu rallinin başlayacağını bizlere gösteren önemli bir indikatör olduğunu ifade eden Woo, Kasım ayında yaşanan düşüş ile birlikte  de Bitcoin’de dip seviyenin görüldüğünü iddia etti.

Yarılanmaya Kadar Yeni Ralli

Başarılı analiste göre, buradan sonra yaşanacak düşüşler ise genel resmin boyutunu değiştirmeyecek. Woo, Bitcoin’de yarılanmaya kadar yeni bir rallinin filizleneceği konusunda çok güvenli.

Attığı tweette Woo, şunları yazdı:

”Genelde özgüvenim yüksek olduğu zaman tweet atıyorum. Bana göre, Bitcoin’de yeni bir rallinin artık eli kulağında. Kasım ayında yaşanan düşüş ile Bitcoin dip yaptı. Buradan sonrası bana kalırsa yükseliş ile seyredecek. Bitcoin on chain işlem hacimleri de bize bunu gösteriyor.”

Bitcoin Fiyatı

Öte yandan lider kripto para birimi, bugün yaşadığı yüzde 0.33’lük artış ile 7600 dolar bandına kadar tırmanmayı başarmış durumda.

 

İlgili Haberler

Japonya 2020 yılında kripto paralar konusunda önemli çekim alan olacak

Coin Ajans

Bitcoin, Etiyopya’da kullanılamaz hâle geldi

En çok kazandıran DeFi tokenler hangileri? DeFi çılgınlığı sürüyor!

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası