CoinAjans.com
Kriptopara Haber

XRP ağında rekor üstüne rekor

kripto para haber coinajans

Dün XRP Ledger üzerinde işlemler yeni bir tarihi zirveye ulaştı. xrpcharts.ripple.com‘dan elde edilen verilere göre, 29 Kasım’da 4 milyon 470 bin 241 işlem gerçekleştirildi. Bu seviye, 23 Kasım’da kaydedilen bir önceki en yüksek seviyenin %11 üzerinde. 23 Kasım’da 4 milyon 48 bin 275 işlem yapılmıştı.

Sadece geçtiğimiz ay XRP Ledger’da gerçekleştirilen işlem sayısı 700,000 seviyelerindeydi. Kısa sürede bu denli çarpıcı artış piyasa gözlemcilerini şaşırttı. 

Manipülasyon iddiaları

23 Kasım’da görülen rekor seviyenin XRP Ledger’a bir saldırı sonucu oluştuğu öne sürülmüştü. Büyük veri analisti ve Forbes yazarı, Thomas Silkjær, XRP Ledger’ın spam yapmaktan başka bir amacı olmayan ödemelerle bombardımana tutulduğunu iddia etmişti. Bu son işlemlerin de bir başka manipülasyon girişimi olduğuna dair iddialar var.

Öte yandan Ripple, iş birliklerini her geçen gün genişletiyor. Şirket son olarak 100 milyar dolarlık piyasa değeriyle Hindistan’ın en büyük bankalarından biri olan HDFC Bank ile ortaklık kurduğunu duyurmuştu. Şirket, XRP’nin kullanımını artırmak için de farklı çalışmalar yapıyor.

XRP, TSİ 21.05’te 0.23 dolardan işlem görüyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Kanada hükümeti blockchain hakkında konuşma için para ödedi TAKİP ET

Bitcoin’de kritik seviye 10 bin 370: “Aşılırsa çılgın yükseliş başlar”

Güncel WazirX WRX coin rehberi: WazirX coin yorum – haber ve fiyat tahmini TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası