CoinAjans.com
Litecoin Haberleri

XRP ve VeChain gerçek değerinin altında mı işlem görüyor? TAKİP ET

litecoin haberleri coinajans
huobi_koinmedya

XRP ve VeChain (VET), hak ettiği değeri görmeyen kripto paraların başında geliyor. Yapılan bir ankete göre bu iki token, gerçek değerinin oldukça altında bir fiyattan işlem görüyor. Peki katılımcıların böyle düşünmesine neden olan şey ne? Gerçekten de XRP ve VeChain gelecek vadediyor mu?


Hakettiği değeri görmeyen iki kripto para : Ripple XRP ve VeChain

Fiatleak tarafından yapılan bir anket, Ripple XRP ve Vechain (VET)‘in gerçek değerinin altında fiyatlanmış kripto paralar arasında en başta yer aldığını gösteriyor.

4000’e yakın kripto kullanıcısının katıldığı Twitter anketinde, Kyber Network (KNC), Chainlinlink (LINK), XRP token ve VeChain (VET) gibi dört seçenek sunuldu. Anketin sonucuna göre, sıralamada XRP ve VeChain ilk başta yer aldı.

xrp ve vechain XRP ve VeChain gerçek değerinin altında mı işlem görüyor?

koinmedya_brave

Anket, XRP ve VeChain (VET)’in neden en düşük değerli kripto para birimleri olduğunu ortaya koymaya çalışsa da katılımcılardan bu yönde yeterli yanıt gelmedi. Katılımcılar genel olarak, şu anda bu iki kripto varlığın, neden hala değerinin altında olduğuna dair yeterli ölçüde görüş bildirmedi.

Ripple VeChain ortaklığı mı geliyor?

Anket, Ripple VeChain ortaklığının gündeme geldiği ve bu konuda spekülasyonların yaygın olduğu bir dönemde yapıldı. Bu tarz söylentilere yol açan şey, büyük bir Ripple ortağı ve XRP token sahibi olan SBI Group ile VeChain arasındaki olası bir ortaklık ile ilgili yapılan haberdi.

XRP destekçisi olarak tanınan Crypto Eri’ye göre, SBI ve VeChain ortaklığı büyük olasılıkla gerçekleşecek. Kripto Eri bu iddiasını ise; yerel bir Japon kripto sitesi olan Bittimes tarafından hazırlanan bir rapora dayandırıyor.

xrp ve vechain XRP ve VeChain gerçek değerinin altında mı işlem görüyor?

koinmedya_brave

Bu arada yakın tarihli bir YouTube videosunda şirketin CEO’su Sunny Lu, Ripple ve VeChain (VET)’in gelecekte iyi bir ortak olabileceğini söyledi.

Ünlü CEO Sunny Lu, röportaj sırasında XRP’nin havale sektöründeki rolü ve VeChain’in tedarik zinciri alanındaki eşsiz potansiyeli ile bu ortaklığın her iki şirket içinde faydalı olacağını söyledi.

XRP ve VeChain neden bu kadar popüler?

Yazımızı yayına hazırladığımız sırada 0.1985$’dan işlem gören XRP, 8 milyar dolarlık piyasa değeri ve 1,1 milyar 24 saat işlem hacmi ile 4.sırada alıyor.

1 milyar dolarlık piyasa değeriyle, 0.019 96$’an işlem gören VeChain ise, 17. sırada yer alıyor.

İki dijital para birimi, dünya çapında muazzam kullanım durumlarına ve müşterilere sahip. Örneğin; XRP’nin arkasındaki şirket olan Ripple’ın, tokenini kullanan bir havale çözümü On-Demand Liquidity ve RippleNet’i kullanan 350’den fazla müşterisi var.

Ripple’ın ODL platformu, sınır ötesi fon transferi yapmak için kullanılıyor. MoneyGram gibi ortakları, bu hizmeti etkin bir fon transferi için kullanıyor. Ayrıca Ripple, merkez bankalarının ve ticari bankaların katıldığı geniş bir ağa sahip.

 Ripple, Asya’da özellikle de Japonya’da SBI Holdings, SBI Remits, Siam Commercial Bank gibi daha birçok büyük finans kurumlarıyla birlikte MoneyTap olarak adlandırdığı neredeyse tamamen ücretsiz bir ödeme çözümü başlatmak için işbirliği yaptı.

SBI Holdings’in kontrolünde geliştirilen MoneyTap uygulaması, müşterilerinin QR kodunu kullanarak hızlı ve ucuz transferler yapmasını isteyen birçok bankayı dahil ederek genişletildi.

VeChain ise, son zamanlarda, özellikle risk ve enfeksiyon yönetimi için DNV GL’nin MyCare aracılığıyla, çok sayıda şirket tarafından benimsendi.

Otel grubu InterContinental Hotel Group, çelik üreticisi ArcelorMittal, enfeksiyonun önlenmesi ile ile ilgili çalışmalar için MyCare’e dahil oldu.

 Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

THETA Token rehberi: THETA Token Nedir? Geleceği Var mı? TAKİP ET

Ethereum tahtı Tether tehdidi altında TAKİP ET

Bitcoin halving fiyatlanmış olabilir mi?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası