CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Yatırım Devinin Kurucusundan Dudak Uçuklatan Bitcoin, Ripple ve Ethereum Tahmini!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Yönetimi altında 150 milyon dolar sermaye bulunan yatırım şirketi Placeholder’ın kurucusu Chris Burniske, Bitcoin şu anda 6.250 dolarlık bölgede tutulurken, BTC’nin geçen hafta ziyaret ettiklerinden daha düşük seviyeleri test etmek için düşmeye başlayabileceğini düşünüyor. Ayrıca ünlü yatırımcı, bir düşüş dalgasında Ethereum, Ripple ve diğer altcoin’lerin de derinlere dalabileceğini belirtiyor.

Chris Burniske: Eğer küresel pazarlar
yeniden çıldırırsa Bitcoin 3 bin dolara kayar!

19 Mart’ta, Bitcoin 6.000 dolar eşiğinin üstesinden gelmeyi başardı ve şimdiye kadar bu seviyenin üzerinde duruyor ve yazma sırasında 6.250 dolardan işlem görüyor. Bazıları dikkatli bir şekilde yükseliş eğiliminin devam etmesi hakkında konuşuyor. Ancak, ünlü yatırımcı Chris Burniske, Bitcoin fiyatının her şeyi tersine çevirebileceğini ve ters yönde gidebileceğini düşünüyor. Chris Burniske’ye göre, piyasaların başka bir küresel ‘her şeyi sat’ anı varsa, Bitcoin geçen hafta dokunulanlardan çok daha düşük olan yeni düşük seviyeleri test edebilir.

Küresel finansal sistemdeki durum, önümüzdeki hafta bir miktar korku ile kötüleşebilir. Kripto para analisti MMcrypto, Pazartesi günü bazı borsaların gerçekten kapanabileceğini söylüyor. Belki de diğer kaynaklardan gelen bu varsayımdan yola çıkarak Chris Burniske, küresel pazarlar ‘tekrar çıldırırsa’, Bitcoin’in 5.000 dolar, 4.000 dolar veya hatta 3.000 dolar gibi düşük seviyelere düşebileceğini ve bu seviyeleri test edebileceğini öne sürüyor.

Ünlü yatırımcı uyarıyor: Ethereum, Ripple ve diğer altcoin’ler
derinlere dalabilir!

Ünlü yatırımcı açıklamalarının devamında Ethereum, Ripple ve diğer altcoin’lerin, bu durumda kendi fiyat düşüklerini de test etmek için derinlere dalacağını ekliyor. Genel olarak bir başka olası satıştan bahsetmişken, Chris Burniske tekrar bunun olması durumunda Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin ciddi zarar göreceği konusunda uyarıyor. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “İşte Ethereum’un “Yükselişini ve Çöküşünü” Ateşleyecek Kritik Seviyeler” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Bitcoin gerçekleşen fiyatı ilk kez 10.000 doları kırdı

Bitcoin enerji değeri şiddetli yükselişi haber veriyor

Coin Ajans

Bitcoin yön değiştirdi – 5200 dolara düşme riski var mı?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası