CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Yatırımcı ve Trader’lar Dev Bitcoin Borsasından Kaçıyor! İşte Detaylar…

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Büyük ve küçük BitMEX yatırımcı ve trader’ları, ticaret platformuna soruşturma açılması üzerine, Bitcoin’lerini (BTC) borsadan hızlı bir şekilde çekiyor. İşte veriler…

Chainalysis baş ekonomisti: Yatırımcı ve trader’lar BitMEX’ten 40.000 Bitcoin çekti!

Perşembe günü ABD Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu (CFTC), beş BitMEX işletme birimini ve kripto ticaret platformunun üç kurucusu “Arthur Hayes, Benjamin Delo ve Samuel Reed’i” birden fazla CFTC düzenlemesini ihlal etmekle suçladığını duyurdu.

Yatırımcı ve Trader’lar Dev Bitcoin Borsasından Kaçıyor! İşte Detaylar… 3

Yeni sekmede önizle(yeni sekmede açılır)

ABD Adalet Bakanlığı da borsanın üç kurucusunu ve iş geliştirme başkanı Gregory Dwyer’i Banka Gizlilik Yasası’nı ihlal etmekle suçladı. Chainalysis baş ekonomisti Philip Gradwell göre, bu olayın ardından 40.000 Bitcoin  yani yaklaşık 440 milyon dolar değerindeki kripto para borsadan çekildi. Chainalysis baş ekonomisti Philip Gradwell konya yönelik şunları söyledi:

Dün saat 17:00 UTC’den bu yana, 41.838 Bitcoin 4.547 transferde BitMEX’ten çekildi. Transferlerin yarısı 0,25 veya daha düşük Bitcoin için yapıldı. Transferlerin en büyük %1’i, çekilen Bitcoin’in %63’ünü oluşturuyordu. Pek çok küçük trader ve birkaç büyük oyuncu piyasadan çekildi.

Bitcoin, yazım sırasında ufak artışlarla 10.600 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kripto paraların amiral gemisi şu anda 196,5 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bitcoin yazım sırasında piyasa değeriyle 59 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Her Gün 1 Dolarlık Bitcoin, Ethereum ve XRP Yatırımı Yapılsaydı Birikim Ne Olurdu?

Coin Ajans

İşte Yatırım Devinin Kurucusuna Göre, Hızlı Yükselecek Altcoin’ler

Coin Ajans

Ünlü Analist “Ralli Bitmedi” Dedi ve Bitcoin’de Bu Seviyelere İşaret Etti!

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası