CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Yeni Visa Kredi Kartı Mil veya Nakit Yerine Bitcoin Ödülleri Sunuyor

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin – Visa, satın alımları, havayolu milleri veya nakit yerine Bitcoin ile ödüllendiren bir kredi kartı sunmak için kripto para birimi girişimi BlockFi ile ortaklık yapıyor.

Verilecek Bitcoin

BlockFi, Bitcoin Rewards Kredi Kartı kullanıcılarının, ilk üç ayda 3.000 $’dan fazla harcadıkları takdirde, satın aldıklarının % 1.5’ini dünyanın en değerli dijital varlığı olarak geri alacaklarını ve kripto varlık olarak 250 $ kadar ödül alabileceklerini belirtiyor. Yıllık 200 $ ücretle gelen kart, Evolve Bank & Trust tarafından verilecek.

Atılan adım Bitcoin’in genel olarak benimsenmesini ifade ediyor. Visa bu yılın başlarında kripto para olarak ödüller sunmak için bir banka kartı girişimi olan Fold ile görüşmeler yapmıştı.

Şubat ayında Coinbase ve Visa, kullanıcıların Visa banka kartını kullanarak Bitcoin harcama imkanı veren Coinbase Card’ı duyurmuştu.

2021’de Kullanıma Sunulacak

BlockFi CEO’su ve kurucusu Zac Prince, “Ürün paketimize kredi kartları eklemekten ve Bitcoin’in erişilebilirliğini daha geniş bir tüketici kitlesine genişletmekten heyecan duyuyoruz” dedi.

Şirket, kartı 2021’in başlarında kullanıma sunmayı umuyor.

Bitcoin, bu yıl %160’ın üzerinde bir artış gösterdi ve yükselişin bir değer deposu haline geldiğini mi yoksa bir balon mu olduğu noktasında çeşitli tartışmalara yol açtı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Ünlü analistten “bomba gibi” 2021 Bitcoin tahmini geldi! “Ne 100 bin ne de 200 bin…”

Tahminleri Tutan Gizemli Analist: Bitcoin’in Bir Sonraki Durağı Bu Seviye!

Coin Ajans

Winklevoss: Fed’in Teşvik Paketi Çağrısı Bitcoin Satın Almak İçin Bir İşaret!

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası