CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Yeni Yatırımcılar Bitcoin’e Ne Kadar Yatırım Yapmalı? İşte Oranlar…

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin boğası ve Galaxy Digital’in kurucusu Mike Novogratz’a göre, yeni yatırımcılar daha fazla Bitcoin almalı. Mike Novogratz’a göre, piyasaya yeni girenlerin yatırım portföylerinin en az %5’ini lider kripto para birimi oluşturmalı.

Yeni yatırımcılar Bitcoin’e ne kadar yatırım yapmalı?

Galaxy Digital’in kurucusu Mike Novogratz, yatırımcıların fonlarının büyük bir kısmını Bitcoin ve diğer kripto para birimlerine yatırmaları gerektiğini düşünüyor. CNN’ye yeni verdiği bir röportajda Mike Novogratz, yatırımcılara verdiği son tavsiyeleri değiştirmek istediğini belirtti. Daha önce Mike Novogratz, yatırımcıların fonlarının yaklaşık %1’ini lider kripto para birimine yatırmaları gerektiğini belirtmişti. 

Bitcoin’e en az %3 oranında yatırım yapmalarını öneriyor. Mike Novogratz’a göre, yeni Bitcoin yatırımcıları fonlarının %5’ini Bitcoin’e yatıracak kadar ileri gidebilir. Mike Novogratz konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bence yeni bir yatırımcı Bitcoin’e %5 oranında yatırım yapabilir. Bitcoin sıfıra gitmiyor… BTC güçlü yükseliyor. Yatırımınızın %30-40’ını kaybedebilirsiniz, ancak paranızın %80-90’ını kaybetmezsiniz.

Ünlü milyarder: Bitcoin artık “dijital altın” olma rolünü yerine getirdi!

Mike Novogratz, bu iddiasının kripto para piyasasının tarihi verilerine ve bu piyasadaki mevcut istikrara dayandığını açıklıyor. Ünlü milyarder, Bitcoin’in artık “dijital altın olma rolünü yerine getirdiğini” vurguluyor. Ayrıca Mike Novogratz, piyasada değişken bir varlık olarak ün kazanmasına rağmen BTC’nin değer depolama ve saklama aracı olarak hareket ettiğini öne sürüyor.

Yeni Yatırımcılar Bitcoin’e Ne Kadar Yatırım Yapmalı? İşte Oranlar… 5

Mike Novogratz bu tavsiyeyi deneyimlemeden vermediğini, portföyünün yaklaşık %50’sinin kripto para birimlerinden oluştuğunu vurguluyor. Mike Novogratz, yatırım portföyünde Bitcoin ve Ethereum gibi kripto paralar olan ve servetini kripto para birimi yatırımıyla katlayan bir yatırımcı olarak bu tavsiyeleri verdiğini de ekliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Ad

Yeni Yatırımcılar Bitcoin’e Ne Kadar Yatırım Yapmalı? İşte Oranlar… 8

Coinbench.com

Gather all the information you need at one page: read official updates first, save news, track prices.

Start now

İlgili Haberler

Kilit metrik Bitcoin için “yerel zirveye ulaşma” sinyali verdi! Anlamı ne?

Donald Trump, Eski Bakkt CEO’suna Övgüde Bulundu – Bitcoin’e (BTC) Isınma mı Var?

Coin Ajans

Biden Etkisi: Bitcoin Duyurudan Hemen Sonra Sert Düştü

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası