CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Yeni Yıllık Rekorunu Kıran Bitcoin, Fiyat Keşif Evresine mi Yaklaşıyor?

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin (BTC) fiyatı yedi haftalık pozitif fiyat momentumuna rağmen hala yükselmeye devam ediyor. Kripto para biriminin halihazırda fiyat keşif moduna dönüp dönmediği ise tartışmalı. Öyle olmasa bile bu son hamle, yani BTC’nin 18.800 dolarda 2020’nin en yüksek seviyesine ulaşması, yeni bir tüm zamanlar rekoru görülmesinin öncesinde öncü kripto para birimini nihai direnç seviyesine getirdi. NewsBTC’de yer alan habere göre tüm zamanların en yüksek seviyesi temizlendiğinde FOMO’nun alanı bir kez daha doldurmasını ve Bitcoin’i astronomik fiyatlara göndermesini engelleyemeyecek.

Bitcoin boğaları 18.000 doların üzerindeki seviyeler için bastırıyor: Yeni ATH’den önceki son direnç mi?

NewsBTC’ye göre Bitcoin fiyat hareketi ısınmaya devam ediyor, bu noktada neredeyse yukarı doğru düz bir çizgide yükseliyor. Piyasa değerine göre lider kripto para birimi, yükselişin tamamında bir düzeltme için pek bir deneyim yaşamadı, ancak yeni bir zirve belirlemeden önce nihai direnç seviyesine yaklaştı.

Bu yeni tüm zamanların en yüksek seviyesi ay, hafta veya hatta gün bitmeden önce mi görülecek? Yoksa direnç seviyesi FOMO’nun şimdilik daha fazla ilerlemesini yavaşlatmaya yetecek mi? Haber kaynağına göre her iki senaryo da mümkündür. 2017’nin zirvesinde geride kalan 4 saatlik fiyat hareketinden de görüleceği üzere, BTC fiyatının burada çok az direnci var.

Yeni Yıllık Rekorunu Kıran Bitcoin, Fiyat Keşif Evresine mi Yaklaşıyor? 5

NewsBTC yazarı Tony Spilotro’ya göre 18.800 doların üzerinde bu kadar az direnç olması, yeni bir rekorun çoğu kişinin beklediğinden daha yakın olduğu anlamına gelebilir. Ancak, potansiyel olarak mükemmelleştirilmiş bir satış planı da bulunuyor – tıpkı kripto para biriminin fiyat keşfi gerçekten başlamadan önceki son durağa yaklaşması gibi.

Kısa vadeli geri tepme mümkün mü?

TD Sequential indikatörü, trendin aşırı genişlediğini ve soğuması gerektiğini gösteren sinyallerin tetiklendiğine işaret etti. Ancak aşağıdaki resimde de görüleceği gibi Bitcoin yolda bu sinyallerin çoğunu görmezden geldi.

Yeni Yıllık Rekorunu Kıran Bitcoin, Fiyat Keşif Evresine mi Yaklaşıyor? 6

Son döngü sırasında Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesini belirleyene kadar boğa piyasası gerçekten hızlanmıştı. Ancak yazara göre FOMO şimdi burada ve ne kadar az direnç kaldığı, momentumun ne kadar güçlü olduğu göz önüne alındığında günler, hatta saatler içinde görülebilecek bir rekor göz ardı edilemez.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

İşte Bu Ay Bitcoin, Ripple ve Ethereum’u Cehennem Seviyelerine Gönderecek Gelişmeler!

Coin Ajans

Sıcak Gelişme: Blockchain.com Borsası Türk Lirası ile İşlemlere Başladı

Coin Ajans

Tesla’nın Bitcoin serveti araç satışlarından daha kazançlı TAKİP ET

Coinajans.com

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası