CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Yıllardır beklenen gerçekleşiyor: Binance, 3 ayda %600 artan DigiByte’ı listeliyor

kripto para haber coinajans

Kripto para borsası Binance, bugün TSİ 17.00’den itibaren DigiByte’ı listeleyeceğini bildirdi. Borsadan yapılan açıklamada, kripto paranın DGB/BTC, DGB/BNB ve DGB/BUSD çiftleriyle alım satıma açılacağı kaydedildi.

Binance; Bittrex, Huobi, OKEx ve Bitfinex’ten sonra DGB’nin listeleneceği bir başka büyük borsa olacak.

Binance ve DigiByte ihtilafı

Binance ve DigiByte’ın kurucu Jared Tate arasında 2017 yılından bu yana devam eden bir gerilim vardı. Jared, borsanın 2017’de piyasaya çıktığında DGB’nin listelenme için tüm aşamaları geçiğini ve kendilerine listelenme sözü verildiğini iddia etmişti. Borsa tarafından talep edilen listeleme ücretini ödemeyi reddetmelerinden dolayı DGB’nin Binance üzerinde listelenemediğini öne süren DigiByte kurucusu, DGB’nin listelenmemesine karşın “çöp” kripto paralara yer verilmeye devam edildiğini söylemişti. Binance tarafı ise tüm bu suçlamaları reddetmiş, DigiByte’tan söylendiği gibi bir ücret talep edilmediğini bildirmişti.

DigiByte’ın Binance’te listelenecek olması, Jared Tate’ın kenara çekilme kararı almasının ardından geldi. Geçtiğimiz ay Tate, sektördeki “açgözlülük ve yaygın yağmacılık” nedeniyle günlük faaliyetlerden elini ayağını çekme kararı aldığını açıklamıştı. DigiByte kurucusu, projeyi sonsuza dek terk etmediğini şu anda DigiByte blok zincirini kullanarak ticari uygulamalar geliştirmeye odaklanacağını ifade etti.

Mart’tan beri yüzde 600 arttı

DigiByte, şu anda piyasa değeri ile en büyük 37. kripto para ve Mart ayından beri yüzde 600 değer kazandı. Proje, 2014 yılında herhangi bir ICO düzenlenmeden başlatıldı ve yine Tate dahil, herhangi bir yönetici otorite olmaksızın gönüllü olarak geliştirildi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Chiliz Juventus taraftar token satışına başladı: Dahası da var

Coin Ajans

Takasbank Açıkladı: Türkiye’nin İlk Finansal Blockchain Ağı Artık Aktif!

Coin Ajans

Bir sonraki boğa koşusunu DeFi başlatabilir mi? TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası