CoinAjans.com
Altcoin

Yine Balinalar Yine Balinalar: Bitcoin, Ripple ve Ethereum’da Piyasalar Karıştı!

Kriptokoin.com – Piyasa son günlerde karma ticaret seanslarına sahne oluyor. Bitcoin dün dakikalar içinde 500 dolardan fazla pump gördü ve daha sonra geri çekildi. Yazım sırasında ise en büyük ilk üç kripto para olan Bitcoin, Ripple ve Ethereum ufak artışlarla ticaret yapıyor. Balinalar ise hız kesmeden ilginç kripto para hamleleriyle yatırımcıları endişelendiriyor. Balinalar kısa süre önce, Bitcoin, Ripple ve Ethereum’da milyonlarca dolarlık kripto para taşıdı.

FairSpin

BTC’lik büyük bir Bitcoin balina hareketini takip ediyor.  Bir Bitcoin balinası, 419 milyon dolar değerindeki BTC’leri Çarşamba günü bilinmeyen iki cüzdan arasında taşıdı. Kripto balina takipçisi Whale Alert’e göre, BTC’lerin sahibi bir kripto para birimi borsası olabilir. Büyük BTC yığını şu anda nispeten küçük miktarlarda Bitcoin içeren ayrı cüzdanlara dağıtılıyor. Whale Alert konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

StormGain

İstenmeyen gönderileri azaltmak için şimdilik bunun için başka uyarıları devre dışı bıraktık. Ana miktar yavaşça 10 ila 100 BTC arasında bir miktara bölünerek ayrı cüzdanlara dağıtılıyor. Bu işlem hack ile bağlantılı değil, birçok borsada kullanılan cüzdanlar için normal bir davranış.

ETH çalmış olan meşhur bir kripto balinası fonları değiştiriyor. Son günlerde hacker’ların çaldığı ETH’leri içeren dokuz ayrı işlem tespit edildi. Bunlardan en büyüğü 1,4 milyon dolar değerinde olan 10.000 ETH hareketidir. Kripto yatırımcıları yaklaşık 5,3 milyon dolar değerindeki 25 milyon XRP hareketini de takip ediyor.

XRP’ler iki kripto para borsası arasında hareket etti. Bazı uzmanlara göre, bu balina hareketi XRP’deki aşağı yönlü baskıyı arttırabilir. Basın zamanında Bitcoin yaklaşık yüzde 2 artış görürken, Ethereum ve Ripple ise yüzde 5 değer kazancı ile alınıp satılıyor. Piyasadaki güncel balina hareketleri ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için “Yüzmilyonlarca Dolarlık Bitcoin Taşınmaya Devam Ediyor! Yatırımcılar Endişeli” ve “Son Dakika: Yarım Milyar Dolardan Fazla Bitcoin Taşındı! Bittrex Hacklendi Mi?” isimli makalelerimizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Kriptokoin.com haberleri artık Vonelon’da! Kripto dünyasında öne çıkan haberleri, videoları ve tweetleri kripto para kategorisinde takip edebilirsiniz.

İlgili Haberler

İşte Dünyaca Ünlü 8 Analist ve Uzmandan Yeni Bitcoin ve Altcoin Tahmini

Coin Ajans

Dogecoin destek bölgesi yeni bir piyasa döngüsü için katalizör olabilir

Coin Ajans

Usta Analist, Ripple’daki Düşüşün Nedenini ve İddialı Tahminini Açıkladı!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası