CoinAjans.com
Altcoin

Yüzde 70’lik Düşüşün Ardından MATIC’ten Detaylı Açıklama Geldi

Kriptokoin –  Dün kripto para alanının en çok tartışılan konularından birini MATIC’in yüzde 70’lik düşüşü oluşturmuştu. Konuyla ilgili olarak bugün MATIC’ten kripto para topluluğuna detaylı bir açıklama yapıldı.

FairSpin

Matic ekibine karşı bir FUD hesabı tarafından oluşturulan Vakıf hesabımızdan token hareketi yapıldığına dair iddiaların tamamen temelsiz ve asılsız olduğunu şiddetle belirten MATIC bu durumu Binance’in de yaptığı açıklamada onayladığını ifade ediyor.

Hatırlanacağı üzere Binance CEO’su CZ, açıklamasında “Ekibimiz hala verileri araştırıyor, ancak MATIC ekibinin bununla hiçbir ilgisi olmadığı zaten açık. Bir dizi büyük yatırımcı panikleyerek bir döngüye neden oldu. Bu durum bir borsanın insanların ticaretine ne kadar müdahale etmesi gerektiği konusunda zorlu bir çağrı olacak” ifadelerine yer vermişti

StormGain

MATIC yaptığı açıklamada net dışa doğru hareket ile aynı zamana denk gelen ve bir gönderiyle duyurulan 248 milyon MATIC’in (Piyasada olan yüzde 2,5’i) piyasaya sürüleceğinin zaten daha önceden ilan edildiğini vurgulu bir şekilde belirtiyor.

Tüm dışa dönük Token hareketlerinin listesi.

Toplam dışa doğru hareket yaklaşık % 2.7

Vakfın tokenları hala burada yer alıyor:

MATIC FUD’u oluşturan tweet’in daha sonra geri çekildiğini ve orijinal hesap tarafından bir özür gönderildiğini vurguluyor.

İlgili Haberler

NEO fiyatı yükseliş ivmesini sürdürebilecek mi?

Coin Ajans

Moneygram’ın XRP transferi 100 milyon doları geçti

Coin Ajans

“Kısa Süreli Pump” Diyen Analist Ripple’ın Yıl Sonlanmadan Göreceği Seviyeleri Açıkladı!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası